0532 052 15 01 - 0322 261 31 55

ADANA MERKEZ NAKLİYAT

Genç nüfusa sahip olan bir ülkede yaşıyoruz. Artan ve dinamik nüfusun etkisiyle yaşamımızda birçok alanda gelişmeler söz konusu olabiliyor. Gelişen teknoloji ve iş sahalarının gelişmesiyle bireyler kendilerine yeni yaşam alanları oluşturabiliyor. Bunun içinse gerek şehirler arası gerekse şehir içinde nakliyat ve taşımacılık işlemine ihtiyaç duyuluyor. Bu ise profesyonellik, sabır ve emek isteyen ciddi bir iş alanıdır.

Biz de bu alanda temiz ve kaliteli iş anlayışıyla, Avrupa standartlarında taşıma hizmeti veren nadir firmalardan biriyiz. En uygun fiyatlarla, sağlıklı iş tecrübelerimiz ve deneyimli elemanlarımızla yıllardır sizlere hizmet vermekteyiz. Yıllardır edindiğimiz bilgilerle, müşteri memnuniyetini göz önünde bulundurarak, karşılıklı anlayış içerisinde sabırla ve emeklerimizle bu işi yapmaktayız.

Taşıma işlemini tecrübe edinmiş, güvenle eşyalarınızı teslim edeceğiniz sorunsuz bir nakliyat işlemi istiyorsanız, tercihinizi firmamızdan yana kullanabilirsiniz. Bizi tercih edenlere şimdiden teşekkür ederiz.

ADANA'DA 1 NUMARA

Merkez Nakliyat
Asansörlü taşıma işlemleri evleri müsait olan ve çok katlı binaların üst katlarında oturan müşterilerimiz için uygulanan bir taşıma yöntemidir.
Eşya araç üzerinde iken aracın başına gelebilecek bir felaket sonucu eşyanın tamamen ziyan görmesi durumunda sigorta devreye girmektedir.
Paketleme malzemesi olarak her zaman en çağdaş en iyi sonuç veren malzemeleri seçeriz. Baloncuklu naylon ve oluklu mukavva en gözde malzememizdir.
Taşıma Esnasında Oluşan Bütün Hasarlardan Dolayı Firmamızın Destek Hattını Arıya bilirsiniz.

Adana İçi Ve Adana Dışında En Hızlı Ve En Sağlam İş Yapan Kargo Şirketiyiz.