0532 052 15 01 - 0322 261 31 55

Adana fuar taşımacılığı oldukça profesyonel hizmetler firmamız tarafından verilmektedir. Fuarlarda olan tüm eserlere özenle ambalaj işlemleri yapılır. Uzun zahmetler sonucu Adana fuar taşımacılığı sizleri pişman etmeden en kısa sürede nakliye işlemleri yapılır. Fuarlarda bulunan firma tanıtımlarına dair olan patentler, tanıtım afişleri, branda gibi tüm eşyalar özenli şekilde taşınır.

Şehirler arası mesafelerde güven kazanmak adına tüm ürünlere sigorta işlemleri yapılır. Firmamız Adana fuar taşımacılığı klasiklik ten uzak olan gelişmiş teknikleri kullanarak nakliye süreçlerini gerçekleştirir. Uluslararası değer kazanan tüm ürünlerde özenli ambalaj işlemleri yapılır. Fuarlarda olan tüm tanıtım araç ve gereçleri amacına uygun olarak düzenli taşınır. Adana fuar taşımacılığı, Fuar merkezlerine daha önce kurulmasını istediğiniz tüm işlemleri sırasıyla yerine getiren firmamızda güvenerek hizmet alabilirsiniz. Uluslararası sektörde işçilik yapan firmamızda binlerce ürün olsa da kısa sürede hizmet vermek en kutsal görevimizdir. 160 binden fazla ürün bu zamana kadar firmamız sayesinde yerine ulaştırıldı. Her yıl belirli günlerde düzenlenen fuar ve seminerlere özel eşya araç ve gereçler kısa sürede yerine gönderilir.

Şehirlerde yapılan her yıl düzenlene tüm etkinliklerde masa, tahta, broşür, makineler ve firmaların ürettikleri tüm ürünler özenle taşınır. Türkiye’de düzenlenen kitap gibi teknik bilimlere dair olan tüm merkezi eşyalar Adana fuar taşıma garantisinde özenle taşınır. Geniş kapsamlı en modern şekilde bu hizmeti veren firmamız belirtilen takvimlerde istediğiniz gün ve saatte yanınızda olacaktır.